Profile Picture

3 prices

3 meses atrás
Could we have 3 price options for lessons? So instead of lessons being $23 and $25, we could have $23 (10 lessons), $24 (5 lessons), and $25 (1 lesson). I assume this would give students a small incentive for buying 10 lessons rather than just 5.

*I had posted this in the original New Feature Requests but several days after the original thread was started. Too late; got buried!

Popular

Profile Picture
Profile Picture
Paula
FlagInglês14 horas atrás
Comentários: 1Relatar
english
american english
kitchen
vocabulary
idioms
Profile Picture
Profile Picture
Nart
FlagInglês14 minutos atrás
Comentários: 0Relatar
bug
Profile Picture
Profile Picture
Vanessa
FlagEspanholUm dia atrás
Comentários: 0Relatar
spanish verbs
Profile Picture

Nico

Flag
(361)
$23.00-25.00
USD/h
class
Inglês
globe
Estados Unidos
time
495
Agendar aulas